Zihninin içinde bunu okuma diyen bir yaratık VAR!

Yaz akşamları ne kadar sevgi dolu geçer. Soğuk , tedirgin edici kış ayları gibi değildir insanlar. Daha samimi , daha sıcak ve en önemlisi bol kahkahalı , tebessümlü yüzler görürsünüz etrafınızda.

Peki bu yaz ile kışı ayıran bu özellikler. İnsanları da birbirinden ayırmaz mı? Belki siyahla beyaz kadar keskin değil. İnsanları ayırmasına bile gerek yok. Bence her insanın da içinde barındırdığı kışı ve yazı var.

Nereye dönsek ağlayanlarla karşılaşmadığımız gibi heryer de gülücük saçan insanlarda yok. İnsanlar heryer de ama aynı zihin içinde yaşamıyorlar.Şayet Dünyamızın bir zihni olsaydı ve herkes onun etkisinde yaşasaydı ilk başta söylediğim cümle geçerli olabilirdi. Fakat öyle bir durum sınırlar ötesi , ütopik bir düşünceden ibaret.

Ve sen benim zihnim olsaydın. Belki bunu okurken benimle dalga geçiyor olabilirdin veya ağlardın. Çünkü her zihin kendine ayrı özel bir beden ve ruhta yaşar , kendi şartları dolaylarında ve duygularıyla. İşte bu yüzden senin zihninin içinde bunu okuma diyen bir yaratık var bastırmaya çalıştığı ve eleştirdiği her şey ile seni üzen.Dinleme Ve Oku.

YANINDAYIM!

Görüşürüz.

DuygularınıSeyret tarafından yayımlandı

Kendini tanımaya çalışan 20'li yaşlarında bir gencin gözünden olaylar , yaşam ve mücadele durumları. Kişisel Bloguma Hoşgeldiniz.

Yorum bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: