Varoluşunu Sevmek

Derin hisler yaşamak için hiç geç değil ve hiçbir zaman erken de olmadı. Şimdi bakıyorumda , aslında üzüldüğümüz şeyler bir sihirli değnek deyince geçicek kadar ufak. Varlığını sevmemiz bile yeter bazı şeylerin , insanların. Bir insanın varlığını sevmeyi öğrendik ,biliyoruz. Ailemiz biz doğduktan varoluşlarını sevdiğimiz ilk insanlar. Büyüdükçe bu duyguyu anımsamayı unutuyoruz. Güvenemiyoruz. Kırılıyoruz. Yanlış düşünüyoruz aslında bir insanın önce sadece varlığını sevdiğinizde onun yaptığı davranışlar , hatalar sizi kıramaz , inciltemez. Çünkü siz onun varoluşunu seviyorsunuzdur. O sizin içinizde koskocaman bir aydınlık olur. Tabii , bizler hep beklenti içinde yaşayıp , bir şeyleri tüketmeyi severiz. Bu yüzden varoluşu sevmek bizim için anlık olsada, uzun yolda yürümek için önce bunu farketmemiz gerekiyor.

Arka fonda en sevdiğin şarkılardan biri ve karşında varoluşunu sevdiğin bir insan senin huzurundur. Ne bir söze , ne de bir kelimeye ihtiyacın var.

Sadece izle, izle ..Hayat bundan ibaret . Huzurlu bir kaç dakika.

DuygularınıSeyret tarafından yayımlandı

Kendini tanımaya çalışan 20'li yaşlarında bir gencin gözünden olaylar , yaşam ve mücadele durumları. Kişisel Bloguma Hoşgeldiniz.

Yorum bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: